XVI Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż rejestracja na ogólnopolską konferencję naukową – XVI Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie, została przedłużona do 10 maja 2023 roku.

Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wydział Chemii serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2023 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ksd.umk.pl
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy ksd@umk.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny XVI KSD