Jak ubiegać się o pomoc materialną na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK?

Jeśli jesteś studentem Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz skorzystać z różnych form pomocy materialnej oferowanych przez uczelnię. Na tej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym, jak ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogę lub stypendium rektora. Dowiesz się, jakie są kryteria przyznawania świadczeń, jakie dokumenty musisz złożyć i jakie są terminy składania wniosków. Ponadto znajdziesz tu linki do regulaminu świadczeń, wzorów wniosków i załączników. Nie zwlekaj i sprawdź, czy możesz liczyć na pomoc materialną na studiach!

Więcej informacji w wpisie na stronie WSiP: WWW