Zimowy Zjazd Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego to ogólnopolska konferencja cykliczna, która odbywa się od ponad 20 lat. Tematyka konferencji jest niezwykle szeroka, obejmując zarówno zagadnienia ogólnochemiczne, jak i te związane z chemią i biologią, medycyną, technologią chemiczną, fizyką oraz nanotechnologią. Wydarzenie to gromadzi najzdolniejszych studentów i doktorantów z różnych uczelni wyższych w Polsce, dając im możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji.

Jednym z istotnych elementów konferencji jest udział zaproszonych gości reprezentujących świat przemysłu, firmy oraz instytucje pożytku publicznego. To doskonała okazja dla uczestników do nawiązywania kontaktów zawodowych i rozszerzania swoich horyzontów.

Nie można też zapomnieć o roli konferencji w umożliwianiu młodym chemikom nawiązywania kontaktów naukowych poprzez prezentacje i referaty znanych polskich chemików. To doskonałe środowisko do konsolidacji środowiska naukowego i inspiracji.

Chcielibyśmy poinformować, że tegoroczny Zjazd Zimowy odbędzie 9. grudnia, na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 9 października i potrwa do 23 października lub do wyczerpania miejsc. Formularz rejestracyjny będzie dostępny na stronie: www.zjazdy.smptchem.pl.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszych stron internetowych oraz kanałów na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z informacjami o konferencji:

  1. Strona internetowa SMPTChem: www.smptchem.pl
  2. Strona internetowa konferencji: www.zjazdy.smptchem.pl
  3. Profil na X: www.x.com/smptchem
  4. Profil LinkedIn: www.linkedin.com/company/SMPTChem
  5. Profil na Instagramie: www.instagram.com/smptchem