X Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii

Wiadomośc przekazana

Szanowni Państwo,

Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić do uczestnictwa w X Łódzkim Sympozjum Doktorantów Chemii. Przed nami już dziesiąta jubileuszowa edycja tej wyjątkowej, cieszącej się dużym zainteresowaniem młodych naukowców konferencji, która jest wspólną inicjatywą doktorantów środowiska łódzkiego: Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi.
Głównym celem sympozjum jest stworzenie możliwości do zaprezentowania przed szerszą publicznością wyników badań młodych i ambitnych naukowców, uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych profesorów oraz doktorów, a także nawiązywania współpracy.
ŁSDCh będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, a także bez wątpienia pozostawi wiele wspaniałych wspomnień z czasu spędzonego razem. Mamy nadzieję, że nadchodząca dziesiąta edycja zachowa tę tradycję i będzie tak samo udana jak poprzednie ŁSDCh.
Dodatkowo przypominamy, że językami konferencji wzorem ubiegłych lat jest zarówno polski, jak i angielski. Zachęcamy, do zgłaszania wystąpień po angielsku. Jako organizatorzy chcemy Was zapewnić, że będzie to wspaniałe doświadczenie naukowe, jak i społeczne. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć dla Was miłą atmosferę podczas konferencji, zachowując jednocześnie wysoki poziom naukowy i kulturalny.
Warto dodać, że udział w X ŁSDCh jest bezpłatny. Rejestracja rusza 20.02.2023r, na abstrakty czekamy do 16.04.2023 r. Po więcej informacji odsyłam do strony internetowej:

Do zobaczenia w Łodzi!
mgr Kamil Świątek