Majonezalia – Juwenalia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studiujące,
Majonezalia są odpowiedzią na potrzebę stworzenia Święta Studentów, które będzie wydarzeniem godnym studentów Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jesteśmy przekonani, że opracowany z myślą o Was program nadchodzącego Święta Studentów będzie czasem wspaniałej zabawy, długich rozmów i niezapomnianej integracji! W końcu niejednokrotnie udowodniliście, że kielecka brać uniwersytecka potrafi bawić się jak mało kto, a okazji do zabawy w tym roku będzie niemało!
Przed nami Wielkie Grillowanie, czyli pyszne jedzenie i dobra muzyka (w tym także karaoke!), integracyjny wieczór z planszówkami, wspólna impreza w UltraViolet – Exclusive Club czy koncert główny na którym wystąpią przed Wami Big Cyc i Poparzeni Kawą Trzy, zaś atmosferę rozgrzeje zespół Mad Horses. Co więcej, odbędzie się także Dzień Sportu, a poza koncertem głównym, który będzie miał miejsce na Kadzielni czekają na Was PODSŁUCHY- KONCERT W CIEMNO! Wystąpi przed Wami osoba, której utwory zna każdy, a wszystko to w intymnej atmosferze i bliskości z artystą. Nie pożałujecie, jeśli zaryzykujecie!
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – już niedługo pojawią się tam dokładniejsze informacje na temat Majonezaliów, konkursy z nagrodami i wiele, wiele więcej! 💛